CO NIE DOGRASZ, TO DOWYGLĄDASZ…

Co nie dograsz, to dowyglądasz…

Istnieje wiele powodów decydujących o Twoich sukcesach na korcie. Oczywistym wydaje się przygotowanie techniczne, fizyczne, motoryczne, czy mentalne. My w GOCOKU wierzymy w to, że w trakcie gry pomocne jest także to na ile komfortowo i atrakcyjnie czujesz się w swoim tenisowym stroju. Źle dobrany może Cię dekoncentrować i obniżać poczucie własnej wartości. Dobrze skomponowany dodaje energii i sprawia, że każda piłka idealnie trafia w kort. Też tak macie? Okazuje się, że ta teoria ma swoje potwierdzenie w badaniach naukowych.

Profesor Karen Pine z Uniwersytetu Hertfordshire twierdzi, że za pomocą odpowiednich ubrań możemy podkreślić swój charakter, nastrój, ale także poprawić samoocenę. Każdy z nas doskonale zdaje sobie sprawę, że nasze ubrania wpływają na wrażenia innych ludzi o nas, dlatego tak skrupulatnie dobieramy strój na rozmowę kwalifikacyjną o pracę. Teraz badania K.Pine pokazują, że to, co nosimy, wpływa także na nas. Profesorka zrobiła badania z udziałem grupy studentów i poprosiła niektórych o włożenie na siebie koszulki z nadrukiem Supermana. Chciała dzięki temu się dowiedzieć, czy bohaterska odzież zmieniła ich samopoczucie. Zaskakujące jest to, że nie tylko koszulka dodała im znacznej pewności siebie, ale również spowodowała, że poczuli się oni silniejsi i sprawniejsi fizycznie. „Kiedy studenci mieli na sobie T-shirt Supermana, zostali uznani przez innych za sympatyczniejszych i lepszych od innych uczniów” – wyjaśniła K.Pine Na pytanie do wszystkich studentów, ile mogli fizycznie podnieść, ci w koszulce Supermana mieli wrażenie, że są silniejsi od studentów w zwykłym t-shircie.

My od dawna, z dystansem odnosząc się do naszych umiejętności tenisowych, hołdujemy zasadzie „co nie dogram, to dowyglądam…”  I właśnie dlatego stworzyłyśmy GOCOKU, które dodaje energii, elektryzuje radością i pozytywnie nakręca kolorami. Sprawi, że dobrze poczujesz się w swojej tenisowej skórze i nic nie odciągnie Twojej uwagi od tego, żeby na korcie dać z siebie wszystko. I  nawet jeśli ta koncepcja wyda Ci się nieco naciągana, stracisz niewiele. Przynajmniej świetnie będziesz wyglądać na korcie, a to na pewno dostrzegą Twoje sparingpartnerki. W sklepie GOCOKU znajdziesz ekskluzywne spódniczki tenisowe, oryginalne sportowe topy, tenisowe T-Shirty i efektowne longsleeve’y. Wejdź do świata GOCOKU! GO FOR IT!

Życzymy mnóstwa energii i tylko wygranych pojedynków

Dodaj komentarz