O KREACJI MARTY KOSTIUK TRĄBI CAŁY ŚWIAT

Marta Kostiuk zrobiła wrażenie na fanach tenisa podczas Wimbledonu. Pomimo zasady turnieju, która nakazuje ubiór w kolorze białym, Ukrainka wyróżniła się swoim strojem. Jej odważna kreacja z głębokim dekoltem i odsłoniętymi plecami szybko stała się hitem. Okazało się, że projektanci czerpali inspirację z sukni ślubnej 22-letniej tenisistki.

Sztywne zasady Wimbledonu

Na Wimbledonie, najstarszym turnieju Wielkiego Szlema, obowiązują bardzo sztywne zasady dotyczące ubioru. Mężczyźni muszą nosić białe koszulki i spodenki, a kobiety mają obowiązek noszenia białych sukienek lub spódniczek. Nie jest dozwolone noszenie kolorowych elementów ubioru ani wzorzystych materiałów. Styl ubioru na Wimbledonie jest bardzo klasyczny i elegancki. Zasady te mają na celu zachowanie tradycyjnego wyglądu turnieju oraz podkreślenie prestiżu tego sportowego wydarzenia.

Biały nie znaczy nudny,

co udowodniła w pierwszych dniach Wimbledonu Marta Kostiuk, która przyciągnęła uwagę widzów nie tylko świetną grą, ale przede wszystkim zachwycającą kreacją. 22-latka pojawiła się w eleganckiej, białej sukience na ramiączkach z głębokim dekoltem w kształcie litery V, która imponowała elegancją i wdziękiem. Niezwykłe podobieństwo między tą kreacją a suknią ślubną, którą założyła na swoim własnym ślubie, stało się tematem rozmów na całym świecie.

Modne tenisowe outfitty w GOCOKU

GOCOKU również czaruje oryginalnymi modelami w kolorze śnieżnej bieli. Nasza spódniczka tenisowa OKEY WHITE to połączenie klasyki i odrobiny szaleństwa w postaci pastelowego tyłu, który efektownie wiruje i świetnie układa się na każdej figurze. I co zapewne ucieszy tenisowe fashionistki, tylko do końca Wimbledonu spódniczkę OKEY WHITE w sklepie GOCOKU można kupić z 50% rabatem. Modną i nietuzinkową tenisową stylizację stworzysz dobierając do tej spódniczki  top FIRE WHITE z fantazyjnym i seksownym tyłem. Na wierzch w chłodniejsze dni proponujemy longsleeve CHAMPION WHITE, z transparentnymi rękawami i lekkim jak piórko kapturem, który dodaje stylizacji niebanalnego charakteru.

Zatem łap okazję i wyróżnij się na korcie!

Biała stylizacja tenisowa GOCOKU