LONGSLEEVE

Ekskluzywne, sportowe longsleeve’y GOCOKU to rewolucyjne podejście do klasyki mody tenisowej. Niepowtarzalna sportowa elegancja, w połączeniu z funkcjonalnością najwyższej jakości dzianin sportowych, które wykorzystujemy w naszych kolekcjach, zapewnią Ci efektowne wejście nie tylko na kort.  Jesteś wyjątkowa, więc pokaż to i wyróżnij się swoją nową niebanalną stylizacją.

 • 369.00 

  Nowoczesny  styl, który nada sportowej elegancji każdej stylizacji. Longsleeve o swobodnym kroju, z transparentnymi wstawkami na ramionach i miękko układającym się na plecach kapturem.

 • 369.00 

  Nowoczesny  styl, który nada sportowej elegancji każdej stylizacji. Longsleeve o swobodnym kroju, z transparentnymi wstawkami na ramionach i miękko układającym się na plecach kapturem.

 • Out of Stock
  369.00 

  Czarny longsleeve tenisowy z tiulowymi rękawami i ozdobnym logo na stójce. Wyjątkowa bluza, w której będziesz się czuć komfortowo i elegancko. GOCOKU GO FOR IT!

 • 369.00 

  Stylowy i elegancki tenisowy longsleeve, który świetnie sprawdzi się w chłodniejsze dni. Wejdź do świata GOCOKU!

 • 369.00 

  Tenisowy longsleeve Victory OK to intrygująca odsłona klasyki w ultranowoczesnym wydaniu. Świetnie sprawdzi się także podczas gry w golfa, padla, squash’a, jazdy na rowerze czy ćwiczeń na siłowni.

Według opinii ekspertów GOCOKU zadaniem doskonałego longsleeve’a sportowego jest nie tylko zagwarantowanie przyjemnego ciepła w chłodniejsze dni, czy zapewnienie wsparcia w trakcie rozgrzewki. Bluza z długim rękawem ma także zwracać uwagę na stylizację zawodnika, żeby już na starcie budować jego siłę i przewagę nad przeciwnikami. Sami przyznacie, że nie ma nic bardziej budującego poczucia własnej wartości, jak mocne i efektowne wejście, które zwraca uwagę wszystkich zebranych. I co najważniejsze ta zasada nie dotyczy tylko sportowej rywalizacji. Świetnie sprawdza się także w codziennym życiu. Doskonała i kusząca sportowa stylizacja GOCOKU skieruje na Ciebie spojrzenia w kawiarni, kinie, na dyskotece, spacerze, czy ulicy. Dlatego właśnie nasze longsleeve’y projektujemy tak, żeby nie tylko były wygodne i dobrze leżały w trakcie uprawiania sportu, ale przede wszystkim, żebyś w nich świetnie wyglądała i wzbudzała zachwyt innych. Szczególną uwagę zwracamy na wyjątkowe detale, które w połączeniu z doskonałymi krojami i najlepszymi jakościowo sportowymi dzianinami tworzą intrygujące projekty obok których nie można przejść obojętnie.